win2: Πρόγραμμα excel για οικοδομικές άδειες και εγκρίσεις εργασιών δόμησης μικρής κλίμακας
Αποτελέσματα: 1 έως 20 από σύνολο 113

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. (επάνω) - Ανάρτηση #11
    Μηχανικός
    Πολιτικός Μηχανικός MSc
    Το Αβατάριο του μέλους dn102
    Εγγραφή
    25.12.2011
    Περιοχή
    Hellas
    Αναρτ.
    253
    Εύσημα

    έδωσε
    19
    έλαβε
    49
    Αρχεία

    Λήψεις
    81
    Ανέβασε
    1

    Προεπιλογή

    Συμφωνώ με όσα αναφέρει ο Υπεύθυνος της υποστήριξης, δέν μίλησα για τα αναγκαία πάχη πλακών. Ας μου αναφέρει τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω στην επίλυση με Ευρωκώδικα 8.Αγαπητέ συνάδελφε έχω όλα τα βιβλία σας, συνεπώς γνωρίζω τα όσα αναφέρεις, το θέμα μου δέν είναι η βιβλιογραφία περί πλακών.........Εκτιμώ τη δουλειά του συγγραφέα και αυτό φαίνεται στα τιμολόγια μου.Το βιογραφικό της εταιρείας είναι γνωστό δεν θα μπώ στο πειρασμό να αναρτήσω και το δικό μου.
    Η μή αναφορά του τίτλου του βιβλίου γίνεται διότι δέν έχω αναλάβει τη διαφήμιση της εταιρείας, αυτή είναι δική σου δουλειά και πολύ καλά κάνεις.Όμως η κουβέντα γίνεται γύρω απο άλλο θέμα στο οποίο δέν απαντάς παρα μόνο μου παραθέτεις ένα μακρύ βιογραφικό.Ναι και εγώ αυτο είδα γι'αυτο και αγόρασα απο εσάς, χρειάζεται να μου το υπενθυμίσεις όμως;.Σέβομαι τη δουλειά του κου Κωνσταντινίδη αλλα έχω και κάθε δικαίωμα άσκησης κριτικής σε πράγματα που δέν θεωρώ σωστά.

    Η κριτική είναι ένα μέσο βελτίωσης όταν γίνεται καλοπροαίρετα και δυσφήμισης κακοπροαίρετα.Άν νιώθει κάποιος θιγμένος μπορεί να ακολουθήσει τη νόμιμη διαδικασία.
    Το θέμα κλείνει εδώ, έκανα κάποιες διαπιστώσεις και ακριβώς για να μην υπάρχει σύγχυση η παρεξήγηση επικοινώνησα πρώτα επώνυμα με εσάς,δέν μου δόθηκε σαφής απάντηση στα θέματα που έθιξα και ούτε ζήτησα να σας επιστρέψω το προϊόν.Το μόνο που ζήτησα εγγράφως μέσα απο email είναι να μου γίνει γνωστό αν η αναβάθμιση θα δωθεί δωρεάν , δεν πηρα απάντηση.

    Κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας το θέμα λύθηκε απο μεριά σας με τη παρέμβαση του Προέδρου σας τον οποίο και ευχαριστώ για τη προσοχή που έδειξε στο θέμα.

    Απλά και μόνο πρός απάντηση του κου Αλεξανδράκη. Θα αρκούσε μία απάντηση στη επώνυμη ερώτηση μου πρίν απο 2 εβδομάδες περίπου, η ανάρτηση του βιογραφικού της εταιρείας πρός απάντηση της συγκεκριμένης ερώτησης μου πρός αλλους χρήστες του ιδίου προγράμματος δεν συνάδει στο πνεύμα της καλής συνεργασίας.

    Συνεπώς όλα ξεκίνησαν επώνυμα και δέν μπήκα στη διαδικασία να χτυπήσω κάτω απο τη ζώνη.Τα mail είναι κρατημένα με ημερομηνίες όπως και το περιεχόμενο.Την αναβάθμιση που αγόρασα δέν την επιστρέφω μόνο και μόνο για το τυπικό του θέματος και για τη διάσταση που έχει πάρει πλέον το ζήτημα, ευχαριστώ πολύ αλλα θα περιμένω τη καινουργια αναβάθμιση διότι έχω μάθει να δουλεύω το δικό σας, θα συνεχίσω να είμαι πελάτης σας και να σας πρήζω με τις ερωτήσεις μου, όπως και εσείς οφείλετε να μου λύνετε όλες τις απορίες μου.Τώρα άν δέν με θέλετε εσείς για πελάτη σας πλέον θα το δεχτώ και μπορώ να σας επιστρέψω την αναβάθμιση πίσω χωρίς να μου καταβάλετε το ποσον την αγοράς(έτσι γιατί είμαι γενναιόδωρος στην ειλικρίνεια)

    Με εκτίμηση
    Ανώνυμα ή Επώνυμα γνωρίζεις ποιός είμαι
    (Και εδώ κλείνει το θέμα)


    Y.Γ "Ένα λάθος γίνεται σφάλμα μόνο όταν αποφύγουμε να το διορθώσουμε" J.F Kennedy
    Τελευταία επεξεργασία από τον χρήστη dn102 : 03.04.2012 στις 18:50

Παρόμοια θέματα

  1. Πωλείται: Πωλείται στατικό πρόγραμμα StereoSTATIKA
    Από το μέλος nino7 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.03.2017, 16:25
  2. Φθηνότεροι οι Ευρωκώδικες
    Από το μέλος Xάρης στη θεματική κατηγορία Ειδήσεις
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταία Ανάρτηση: 19.09.2013, 20:52
  3. LH-Λογισμική - Fespa: Ευρωκώδικες-pushover
    Από το μέλος sundance στη θεματική κατηγορία Στατικά
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 14.02.2013, 13:25
  4. Πωλείται: Πώληση ή ανταλλαγή του stereoSTATIKA Ver. 6.21
    Από το μέλος dn102 στη θεματική κατηγορία Λογισμικό
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταία Ανάρτηση: 13.12.2012, 00:01

Τα Δικαιώματα σας

  • Δεν μπορείτε να αναρτήσετε νέα θέματα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τις αναρτήσεις σας
  •